Firmaüritused ja ruumide rent

Lisaks põnevatele ja meeldejäävatele seikluspakettidele annab kaevandusmuuseumi ainulaadne keskkond võimaluse korraldada meeldejäävaid konverentse, seminare, koolitusi ja teisi sündmusi.

Administratiivhoones asuv konverentsisaal mahutab ca 50 inimest. Siin on võimalik korraldada konverentse, seminare, loenguid, koosolekuid ning erinevaid pidusid ja vastuvõtte.

Rikastusvabriku muuseumi peahooneks renoveeritud rikastusvabriku klaashall koos kohvikuga võtab enda alla esindushoone kaks avatud korrust ning võimaldab mobiilselt korraldada erinevaid pidusid, vastuvõtte, konverentse ja teisi suuremahulisi üritusi.

Ruumide rent
Administratiivhoone (Valge maja) seminariruum 60 €/h
Rikastusvabriku 1. korruse saal 100 €/h
Rikastusvabriku 1. ja 2. korruse saal 1200 €/24 h
Rikastusvabriku seminariruum  50 €/h
Katlamaja rent 300 €/24 h

 

Küsi pakkumist siin!

Majutus

Eesti Kaevandusmuuseumi hostel paikneb konverentsikeskuse 3. korrusel. 2-6 kohalised toad on hubaselt ja lihtsalt sisustatud postsovietlikus stiilis.

Hostelis on üldkasutatav puhketuba, tualett ja duširuumid, köök. Igas toas on tasuta WiFi ja maja ees on parkimine tasuta. Võimalus tellida leilisaun.

Kui soovid majutuse broneeringu tühistada, teata sellest meile vähemalt üks nädal ette! Külastuse tühistamisel etteteatamisega vähem kui üks nädal on Eesti Kaevandusmuusmuuseumil õigus rakendada lisatasu.

Majutus
Majutus 1 öö/inimene 18 €
Majutus 1 öö/inimene koos hommikusöögiga 24 €
Leilisaun 50 €/2 h
Telkimisala 1 telk/1 öö 8 €
Küsi pakkumist siin!

Toitlustus

Rikastusvabriku 1. korrusel asub stiilne kohvik, kus saab seikluste vahepeal lõunat süüa. Kohvik mahutab korraga 28 inimest. Suuremate sünnipäevade, bankettide või vastuvõttude korral pakume toitlustusteenust rikastusvabriku 1. korrusel, mis mahutab kuni 100 inimest. 

Üritusteks pakume peotoitlustusteenust alates suupistetest kuni põhiroogade ja kohvilauani.

Maa-alune kaevurisöökla

Vanas kaevanduskäigus asuv ajastutruu sisustusega kaevurisööklas pakume võimalust võtta kehakinnitust just nii, nagu tõelised kaevurid seda aastakümneid tegid.

Mööda rööpaid liikuvalt serveerimislaualt pakutakse kaevurisuppi, pekiga kaevurileiba ning soovi korral ka pitsike kangemat.

Maa-alune toitlustus toimub ainult ettetellimisega!

Kaevurilõuna menüü:

 • kaevurisupp
 • guljašš riisiga
 • magus saiake
 • morss

Eritellimisel:

 • kaevurivõileib pekiga
 • kaevurinaps “Kaevuri Kange”
Maa-alune toitlustus
Kaevurilõuna (supp, leib) 4 €
I Kaevurilõuna (supp, saiake, jook) 6 €
II Kaevurilõuna (praad, saiake, jook) 8 €
III Kaevurilõuna (supp, praad, saiake, jook) 10 €
Küsi pakkumist siin!

Sünnipäevad ja tähtpäevad

Pakume meeldejäävaid hetki nii täiskasvanute tähtpäevade kui ka laste sünnipäevade tähistamiseks! Spetsiaalne pidupäeva pakett viib seiklema ning lõpeb kaevuri stiilis pidupäevamenüüga. Tõelise elamuse saamiseks panevad pidulised pähe kiivrid, selga kaevurikuued ning seejärel laskutakse sügavatesse kaevanduskäikudesse. Peoseltskonda ootab 8 meetri sügavusel asuvates käikudes tõeline elamus ning meeldejääv pidupäev!

Üheskoos astutakse tõeliste kaevurite jalajälgedes ja saadakse osa nende igapäevastest tegemistest sügaval maa all. Allmaaretke jooksul astub peoseltskond läbi kaevurite maa-alustest tööpaikadest ning tutvutakse üheskoos mitmesuguse maa-aluse tehnika ning kaevandustehnoloogiaga.

Peoseltskond saab maa-aluse kaevandusrongiga lõbusõitu teha! Nagu kaevuritelgi pidupäeval kombeks, lõpeb allmaaseiklus maitsva pidusöögi ja tordiga. Kaevuri stiilis menüüs on mõeldud nii väikestele kui suurtele külalistele.

Meilt saab tellida:

 • ruumide või territooriumi rendi
 • majutuse postsovietlikus hostelis koos hommikusöögiga
 • toitlustuse lõuna- ja õhtusöögiks ning peolaua
 • allmaarestorani toitlustuse, kus pakume kaevanduses toekaid lõunaid koos sobivate jookidega
 • sauna koos puhke- ja peoruumidega.

Oleme abiks sündmuste planeerimisel, ettevalmistamisel, läbiviimisel ja meelelahutuse pakkumisel.

Ruumide rent eraisikutele
Administratiivhoone (Valge maja) seminariruumi / saali rent 30 €/h
Rikastusvabriku 1. korruse saal 50 €/h
Küsi pakkumist siin!

Nutivaba meeskonnaseiklus NÕUKAAEGA

Anname sulle ja sinu meeskonnale võimaluse nautida nutivaba aega NÕUKAAJAL 🙃

Eesti Kaevandusmuuseum koostöös Alutaguse Matkaklubiga on loonud põgenemistoa sarnase meeskonnaseikluse, mis pakub seiklushuvilistele adrenaliini ja põnevust nõukaajal. Iga meeskonnaliige saab omale rollimängu, kus tuleb ära lahendad ülesandeid, et edasi liikuda järgmisesse punkti. Programmijuht ehk PARTORG  hoiab teil kogu aeg silma peal,🧐 kontrollib teie meeskonnatöö oskusi.

PARTORG ei lase sul ära unustade, et meeskon ei ole ainult SINA  üksi, vaid KÕIK koos!

Kui  sa täidate hästi oma rolli, oled nutivabalt nutikas, siis kes teab ehk saad preemiaks KORTERI OSTU ÕIGUSE!!! 🥳

Nutivaba meeskonnakoolitus NÕUKAAEGA

Tegevuste kestus ca 1,5 h
Grupp kuni 10 inimest 150€
Küsi pakkumist siin!

Meeskonnakoolitused

Lõbusad meeskonnamängud! Kui teile tundub, et töö kolleegidega on muutunud rutiinseks, siis viitab see vähesele kooslustimisele. Alutaguse Matkaklubi on aidanud eriilmelisi seltskondi uuele hingamisele juba aastaid.

Meeleldi paneme ka teie rühma sooritama seikluslikke usalduse, koostöö ning teineteise aitamise ja täiendamise ülesandeid (loe: mängima, kõhud kõveras naerma ja märkamatult abivalmis sõpradeks saama).

Meeskonnakoolitused
Tegevuste kestus ca 2-2,5 h
Grupp kuni 10 inimest 225 €
Grupp kuni 20 inimest 400 €
Grupp kuni 30 inimest 540 €
Küsi pakkumist siin!

Appi, aidake!

Pakume võimalust praktiseerida erinevaid esmaabi juhtumeid. Olukorrad lepime kokku arvestades teie organisatsiooni töö iseloomu ja tellija huve. Osalejad jagatakse kannatanuteks ja esmaabi osutajateks. Kannatanutel tuleb selga panna rõivad, mis võivad määrduda ja mõne juhtumi puhul katki minna. Vastavate riiete leidmisel saame vajadusel aidata.

Hind sõltub grupi suurusest ja juhtumite erisustest.

Võimalus tellida esmaabi koolitus.

Küsi pakkumist siin!