Broneerimissüsteemi müügitingimused

Broneerimissüsteemi kaevandusmuuseum.ee omanik on SA Eesti Kaevandusmuuseum (registrikood 90003321), asukohaga Jaama 100, Kohtla-Nõmme, Toila vald
30503 Ida-Virumaa, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Broneerimissüsteemist teenuste ostmisel.

Broneerimissüsteemis müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juures ja leheküljel “Teenused ja hinnad”. Kõik Broneerimissüsteemis müüdavad teenuste hinnad on eurodes.

Teave teenuse kohta on esitatud Broneerimissüsteemis vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb lisada Broneerimissüsteemis lisada soovitud teenus ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3, Liisi ID, Finora krediit
  • Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Edukal broneerimisel saadetakse broneeringu jooksul sisestatud e-posti aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Juhul, kui e-kirja ei tule, palume kindlasti keavanduspargiga koheselt ühendust võtta info@kaevandusmuuseum.ee  või helistada telefonil: +372 332 4017.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Broneerimissüsteemi arvelduskontole.

Broneerimissüsteemi omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud teenust ei ole võimalik osutada mingil põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Taganemisõigus

Pärast broneeringu teostamist on ostjal õigus Broneerimissüsteemis sõlmitud lepingust taganeda , teatades sellest ette vähemalt 3 tööpäeva enne kokkulepitud teenuse toimumist.

Pretensiooni esitamise õigus

Broneerimissüsteem vastutab ostjale müüdud teenuse lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis olid olemas juba teenuse müümise hetkel.

Ostjal on õigus teenuse puuduste ilmnemisel pöörduda 14 päeva jooksul kaevandusmuuseumi poole, saates e-kirja aadressile info@kaevandusmuuseum.ee  või helistada telefonil: +372 332 4017.

Kaevandusmuuseum vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine

Broneerimissüsteem kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse ostjale osutamiseks.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Broneerimissüsteemi osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kaevandusmuuseum.ee

Kui ostja ja müüja ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Broneerimissüsteemi vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.