Musklimõnutaja

Tunned oma kõiki lihaseid? Suurte kõrval ka väiksemaid, mis aitavad sul tasakaalu hoida?

Selle paketi kahel atraktsioonil tuleb kasutada tehnilisi ronimisvahendeid nagu kirkad ja haaratsid. Siin on tarvilik õige tehnika. Mida vähem tehnikale tähelepanu pöörata, seda rohkem tööd saavad musklid!

Grupp alates 4 osalejat 50 €/osaleja
Musklimõnutaja
närvikõditaja

Närvikõditaja

Selle paketi kolm atraktsiooni pakuvad mõnusat närvikõdi. 8. korruse kõrguselt platvormilt alla astumine, et sealt köiel vertikaalselt laskuda, võtab julgemadki jalad tudisema.

Taarakastidest enda alla võimalikult kõrge, aga kõikuva torni ehitamine äratab igas kõhus liblikad. Ronimine kõikuvatel prussidel meenutab juba stseeni märulifilmist.

Grupp alates 4 osalejat  60€/osaleja

Saavutusrõõmustaja

Arvatakse, et inimese element on lame maa ja ta pole loodud kõrgustesse pürgima. Meie aga teame, et andes inimvõimetele uue mõõtme, kosutab ronimine hinge.

Siinsed paekivipinnaga välisseinad pakuvad suurepärast võimalust tutvuda kaljuronimisega kahel rajal: üks seinte sisenurgal, teine sirgel kaljuseinal. Eneseületus viib eneseteostuseni ja saavutusrõõm on võimas!

Grupp alates 4 osalejat 40 €/osaleja
vaimu- ja kehavirgutaja

Täielik vaimu- ja kehavirgutaja

Kui juba tulla, siis tahaks KÕIKE! Meie instruktorid on valmis teie seltskonnale pakkuma kõiki seitset atraktsiooni: ronimine rippuvatel prussidel, kivist ronimisseinal ja kaljunurgal, kastitornironimine, ronimine haaratsitega ja kirkadega ning köiel laskumine 27 meetri kõrguselt.

Boonuseks saad soovi korral kasutada piknikukohana 9-korruselise torni katust. Lisavõimalus toitlustuse tellimine.

Grupp alates 4 osalejat 90 €/osaleja
vaimu- ja kehavirgutaja

Ronimisradade rent

Alutaguse Matkaklubi ronimisradu on võimalik rentida, et oma seltskonnaga treeninguid läbi viia. Endise rikastusvabriku paekivist 27 m kõrgune sein ja välitingimused annavad hoopis värvikama kogemuse võrreldes tavaliste siseseintega.

Kasutatavad rajad:
* seinaronimise rajad (ka nurga ronimine)
* kirkatamise (Dry-Tooling) rada
* metallkonstruktsioonid (peamiselt mägironimistehnikate lihvimiseks)
* laskumisplatvorm

Mõned tingimused siiski on: teil on oma varustus, kiivrid on kohustuslikud ning vähemalt 2 inimest omavad altjulgestuse ronijakaarti või vähemalt 1 inimene omab mägironimise treeneri kutset. Täita tuleb ka isikliku vastutuse deklaratsioon, millega kinnitatakse pädevust iseseisvaks ronimiseks.

Hind 1 tööpäev 40 €/osaleja