Ida-Virumaa suurim muusikafestival!

Kahekümne neljandat korda toimuv suur, suvine
muusikafestival on leidnud keskse koha Ida-Virumaa
muusikaelus. Festivali algne idee – seitse päeva, seitse
kontserti, seitse linna – on aegade jooksul täienenud ning
2022. aasta suvel kujuneb “Seitsme linna muusika”
armastatud suursündmuseks Ida-Virumaa põnevates
kontserdipaikades.

Tule Eesti Kaevandusmuuseumisse nautima  rütmikat lõõtsamuuseikat.

08.07.2022 algusega kell 19.00

Rasmus Kadaja, Tobias Tae, Ott-Mait Põldsepp, Andres Eelmaa, Margus Põldsepp Lõõtsavägilaste alguseks saab lugeda seda, kui Untsakatest tuntud Margus Põldsepp pani 2013. aasta detsembris kokku enda juures lisapillina lõõtsa õppinud õpilaste (Andres Eelmaa, Rasmus Kadaja, Tobias Tae) ansambli.
Ansambel tehti mõttega, et õpilased saaksid kogemuse ja tunnetuse, kuidas on ansamblis mängida. Ootamatult hakkas ansambli tegevus aga nii kiirestiedasi arenema, et väike projekt kasvas suureks. 2014. aasta 29. jaanuaril tegid Lõõtsavägilased oma esimese proovi Karksi-Nuia Muusikakoolis. Esimesel aastal kandis ansambel nime Karksi-Nuia Muusikakooli Lõõtsaansambel, kuid suvel muudeti nimi Lõõtsavägilasteks.

Olete oodatud!

OSTA PILET SIIT!