Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

TÖÖPAKKUMINE

SA Kohtla Kaevanduspark-muuseum võtab tööle erialaspetsialisti, Museoloogi ametikohale.

Kandidaadilt eeldame muuseumialast ettevalmistust, süstemaatilisust, loovust, initsiatiivikust, tegutsemistahet, innovaatilisust, laia silmaringi ja tööle pühendumist.
Ettevõttest: Kohtla Kaevanduspark-muuseum loodi 2001. aastal, suletud Kohtla Kaevanduse baasil. Tänaseks on sellest välja kasvanud Eesti üks ainulaadsemaid muuseumi komplekse, mis ühendab endas nii allmaakaevanduse kui ka värskelt renoveeritud rikastusvabriku hoone ja pidevalt täieneva õue ala ekspositsiooni, koos konverentsikeskuse ning hosteliga. Muuseum on tuntuks saanud ka teema- ja seikluspargina ning kultuuri- ja esindusürituste läbi viimese kohana. 2015. aastal pälvis Kohtla Kaevanduspark-muuseum Põhja-Eesti kõige enam külastatava turismiobjekti tiitli.
Töö kirjeldus: muuseumitöö arendamine ja juhtimine: kogude ja arhiivi korrastamine, ekspositsiooni haldamine ja uuendamine näituste korraldamine ja kureerimine, muuseumialase uurimistöö juhtimine ja publikatsioonide ettevalmistamine jms.
Nõuded kandidaadile: kõrgharidus-magister (võib olla ka omandamisel), kasuks tuleb varasem muuseumitööalane kogemus, laitmatu eesti keele oskus ja mõne võõrkeele valdamine, hea arvuti tundmine, digimaailmas orienteerumine, ruumitaju, loominguline mõtlemine jms.
Pakume: huvitavat ja loomingulist tööd, võimalust ise oma tööd korraldada ja luua kogu süsteem oma käe järgi, kaasaegset ja atraktiivset töökeskkonda, konkurentsivõimelist palka, sõbralikke ja vahvaid töökaaslasi ning vajadusel ka elupaika.
Tööaeg: Täistööaeg
Töötasu: Kokkuleppel
Tööle asumine: märts 2016
Kandidaatidel palume saata oma Avaldus/Motivatsioonikiri, CV, Haridust tõendav dokument ja Essee (1lk A4) teemal: „Museoloogi argipäev Kaevandusmuuseumis“,

mailile: info@kaevandusmuuseum.ee hiljemalt 28. veebruariks 2016.
Info: www.kaevandusmuuseum.ee ja tel 566 46 101 Andres Kraas