Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Safari

Karjäärisafari

Karjäärisafari on retk maasturitega põlevkivikaevandamise karjääri raskesti läbitaval maastikul, mis on pooleldi kattunud metsa ning paekiviväljadega. Teekond kulgeb üle kraavide ja piki metsasihte. Ei puudu ka mäetipud, tehisjärved ning kanjonid. Kogenud giidid, räägivad energiateema kõigile põnevaks. Katsuda saab Eesti pruuni kulda – põlevkivi. Karjäärisafari kestab 1,5 tundi. Liiklusvahenditest on võimalik valida suur lahtine militaarmaastur ( teisaldatav katus ), kuni 19 inimest ja väiksemad rallimaasturid, kuni 7 inimest. Karjäärisafari on läbi aegade olnud meie populaarseim atraktsioon!

Safari rallitakso

Telli safari takso ja seiklus algab! Kaks tõsist maasturikolli ootavad Teid Ida-Virumaad avastama. Kasutame kahte Landcruiser 80 maasturit, mis on tuntud oma mugavuse ja töökindluse poolest. Põnevaimad kohad rallitaksode jaoks on raskesti läbipääsetavad ja teetakistustest koosnevad paigad, kuhu niisama ja iga liikumisvahendiga ei pääse, nagu Aidu karjäär, Oru vana turbaraba, Viivikonna ja Sirgala ümbrus jpt erilised kohad. Soovikorral on võimalik marsruuti ise koostada ja ka ise masina juhtimisel kätt proovida. Sellisel juhul peab arvestama lisa ajakuluga, mis kulub maastikusõidu põhitõdede omandamiseks. Ühes autos on kohti kuni 8 inimese jaoks. Kõik maasturid on varustatud kogu vajaliku off-road lisavarustusega: navigatsioonivahendid, vintsid, seeklid, plokid jne. Tavaliselt on taolise safari kestvus 3-5 tundi.

ATV safari

ATV radadele jäävad teetakistused, tõusud ja laskumised, piki ja risti kraavides sõitmine, üle purrete suurte tuhaväljde kihutamine. Jätkub kõike; vett, kõrkjaid, põhjatut muda jpm. See on unustamatu elamus nii vanadele tegijatele kui uutele algajatele. Meil on parimad rajad ja koolitajad – tule sõitma ja veendud selles ise!

Info ja Ettetellimine

Tel +372 33 24 017
info@kaevandusmuuseum.ee