Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data01/virt35016/domeenid/www.kaevandusmuuseum.ee/htdocs/wp-content/themes/websiteENG/functions.php on line 1263

Matkarajad

Vanadel karjäärimägedel looklevad üles ja alla käänduvad ning omavahel lõputult ristuvad rajad, mida mööda jalutades on võimalik saada osa imelisest looduse muutumisest, mis kaevanduspiirkonnas on nii all- kui ka pealmaakaevandamise tagajärjel aset leidnud: sügavamad veega täitunud orud, kunstlikult tekkinud joad ja uppunud metsad.
3,5 kilomeetri kaugusel muuseumi peahoonest asub püstkoda – maksimaalselt 30 inimest mahutav paik, kus pärast aktiivset matka on võimalik oma väsinud kehal lõkketule paistel puhata lasta, grillida või isegi suures katlas suppi keeta või lihtsalt imelist loodust nautida.