Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Kaevuri planjorka

Planeeri oma ettevõtte konverents või seminar elamusterohkes Eesti Kaevandusmuuseumis! Oled organiseerimas seminari? Meie juures ootab ees unikaalne töökeskkond. Planeeri oma ettevõtte konverents või seminar Virumaal elamusterohkes Eesti Kaevandusmuuseumis!

SEMINARIRUUM

Meie linnakärast eemal ning looduskaunis paigas asuv külastuskeskus on ideaalne paik meeldejäävaks tööpäevaks. Külastuskeskuses asub hubane ja ruumikas tööruum, mis sobib ideaalselt seminaride, konverentside või õppepäevade korraldamiseks. Ruum on varustatud kaasaaegse tehnikaga, mis on plaanitud tööpäeva jooksul ettevõtte ja seminaril osalejate kasutuses.  Ruum sobib nii väiksemateks kui suuremateks töisteks koosviibimisteks, mahutades kuni viiskümmend osalejat. Kaevandusmuuseumis korraldatavaid konverentse, seminare, õppepäevi jms on võimalik siduda põneva allmaaekskursiooniga.

KAEVANDUSMUUSEUMI KÜLASTUS 

Et seminaril osalejad end tööga ära ei kurnaks, on tööpäeva võimalik ideaalselt mahutada põnev külastus maa-alustesse kaevanduskäikudesse, kus viiakse läbi kaevuri kiirkursus. Maa-alune teekond läbitakse giidiga hämmastavate kaevanduslugude ja põnevate tegevuste saatel Kaevuri kiirkursusel tutvustatakse kaevurite tööpaiku ja maa-alust lõhkeaineladu, oma silmaga saab näha ning käega katsuda kaevandustehnikat ning julgemad saavad seminaripäeva lõpuks sõita tõelise maa-aluse rongiga.\r\nTõsine tööpäev Kaevandusmuuseumis sisaldab loomulikult suupisteid ning menüüst ei puudu ka pits “kaevuri kanget”.

Pakett sisaldab: Allmaa-muuseumi külastus + Kaevurikange koos pekileivaga + 2-käiguline toitlustus + seminariruum 1 päeval + kohvipaus.

Hind 35 € / osaleja.

Info ja Ettetellimine

Tel +372 33 24 017
info@kaevandusmuuseum.ee