Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Kaevuri öövahetus

Kui planeerid mitmepäevast seminari linnast väljas, siis sobib meie külastuskeskus selleks ideaalselt.

Kaevurid töötavad ka öösel! Kui planeerid mitmepäevast ettevõtte seminari linnakärast eemal, siis sobib meie külastuskeskus selleks ideaalselt, sest pakett sisaldab ka majutust.

SEMINARIRUUM
Looduskaunis paigas asuv külastuskeskus on ideaalne paik meeldejäävaks ja töiseks väljasõiduks. Külastuskeskuses asub hubane ja ruumikas tööruum, mis sobib seminaride, konverentside või õppepäevade korraldamiseks. Planeeritud tööpäevade jooksul on ettevõtte ja seminaril osalejate kasutuses kaasaegse tehnikaga varustatud tööruum, mis sobib nii väiksemateks kui suuremateks töisteks koosviibimisteks, mahutades kuni viiskümmend osalejat. Kaevandusmuuseumis korraldatavaid konverentse, seminare, õppepäevi jms on võimalik siduda põneva allmaaekskursiooniga.

PÕNEV ALLMAAEKSKURSIOON
Pikka seminaripäeva on võimalik ideaalselt mahutada külastus maa-alustesse kaevanduskäikudesse, kus viiakse läbi kaevuri kiirkursus. Giidiga koos läbitakse maa-alune teekond, kus ootavad hämmastavad kaevanduslood ja põnevad tegevused. Kaevuri kiirkursusel tutvub seminariseltskond kaevurite tööpaikade ja maa-aluse lõhkeainelaoga, oma silmaga saab näha ning käega katsuda kaevandustehnikat ning julgemad saavad seminaripäeva lõpuks sõita tõelise maa-aluse rongiga.

Hommikul ootab öise vahetuse läbinuid kaevurite stiilis kosutav hommikueine. Kaevuritele mõeldud hostel sisaldab kohti 31-le väsinud öölisele.

Pakett sisaldab: kaevuri kiirkursus  + 2-käiguline toitlustus + majutus koos hommikusöögiga+seminariruumi rent 1 päev + kohvipaus.

Hind 75€ / osaleja.
Lisatasu eest: saun 50 € 1tund, iga järgnev tund 20€

Kaevandusmuuseumi hostel
Kaevandusmuuseumi hostel

Info ja Ettetellimine

Tel +372 33 24 017
info@kaevandusmuuseum.ee