Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Kaevuri kiirkursus

Allmaaekskursioon põnevate kaevanduslugude saatel

Eeskujulikud õpilased saavad kaevuriks ka ühe päevaga! Kaevurite kiirkursus Eesti Kaevandusmuuseumis viib sind tõelistesse kaevanduskäikudesse, kus saad oma kaevuriteadmised ja -oskused proovile panna!

Kui tahad tõelisest kaevurielust maigu suhu saada, siis ei jää muud üle, kui kummikud jalga, puhvaika selga, lamp kätte ning juba laskumegi üheskoos 8 meetrit allapool asuvatesse käikudesse! Sest kus mujal, kui maa all näed, kuuled, maitsed ja tunned just seda, mida mehed, kes mitukümmend aastat igapäevaselt maa all rasket tööd tegid, kogeda võisid.

Teekond läbitakse giidiga hämmastavate kaevanduslugude ja põnevate tegevuste saatel Kiirkursusel tutvutakse kaevurite tööpaikade ja maa-aluse lõhkeainelaoga, oma silmaga saab näha ning käega katsuda kaevandustehnikat ning sõita kaevurite kombel tõelise maa-aluse rongiga. Tööpäeva lõpuks saavad tublid kiirkursusel osalenud kaevurid tasustatud ja autasustatud. Põnev tööpäev maa all lõpeb kosutava kaevurilõunaga.

Kursuse kestvus: 1,5 tundi
Hind:
Väike kaevur 15 € ja Suur kaevur 22 €
Grupi suurus vähemalt 10 inimest.
Kaevurid räägivad eesti, vene.

Info ja Ettetellimine

Tel +372 33 24 017
info@kaevandusmuuseum.ee